Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Cennik tłumaczeń pisemnych, gdzie się udać?

Cennik tłumaczeń pisemnych, gdzie się udać?

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania pozostaje agencja tłumaczeń, której będę mógł zlecić dość szeroki zakres prac. Mogę dopłacić za krótszy czas realizacji usługi.

Polecicie kogoś z tej branży?

jurtus

Posty: 15

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

nbd

Posty: 18

 
Obecnie przedmiotem moich poszukiwań jest biuro tłumaczeń z rozsądnymi cenami. Kontaktowałem się już z kilkoma biurami, lecz odpadły one w mojej opinii z powodu kiepskiego podejścia klienta.

Przyznam, że oceniłem to już po atmosferze negocjacje poprzez telefon.

mamuska

Posty: 18

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, które posiada dobre referencje od klientów. Wydaje mi się, że to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby skorzystać z ich usług.

Czasami najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero później jego ceny.

robson900

Posty: 14

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

345_14

Posty: 20

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają rzeczywiście zróżnicowane. W ogromnym mieście zaskoczyłem się mega stawkami, natomiast w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, natomiast zarówno… negocjowalne. Łatwiej zarówno zdobyć tłumaczenie ekspresowo.

foken

Posty: 22

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają bardzo rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, ale dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

Kasia

Posty: 22