Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kalkulator BMI, opinie

kalkulator BMI, opinie

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak zdobyć ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

Kleooo6

Posty: 1

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Alim45

Posty: 2

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zaspokojony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Kiziak

Posty: 17

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to bardzo istotne. Smog zabija sporo osób, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Marti

Posty: 3

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Dresik

Posty: 34

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Niekiedy pożądane byłoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Jacuś

Posty: 11