Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Lampy, jak je odnowić

Lampy, jak je odnowić

Yo,
znacie porządny sklep ze starymi lampami i żyrandolami? Zależy mi na kupnie lampy, moja mama kocha starocia natomiast ma urodziny niebawem.
Czekam na informacje.

Krzysio

Posty: 13

 
Cześć, najlepszym rozwiązaniem na odnowienie żyrandola będzie oddanie go do archiwum – jest to sklep, który zajmuje się typowo antykami, sprzedaje je, odnawia, przeprowadza renowacje. Na stronie http://www.archiwumlamp.pl odnajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

Polecam go wszystkim moim znajomym.

Różyczka

Posty: 17

 
Hej, bardzo polecam wszystkim miłośnikom starości sklep „archiwum” jest on najlepszy, posiada najładniejsze rzeczy, bardzo lubię do niego chodzić, ma bardzo atrakcyjne ceny, posiada tez szansa odnawiania rzeczy. Możecie poczytać o nim na jego stronie internetowej http://www.archiwumlamp.pl, polecam go wszystkim moim znajomym, jest on najlepszy, zobaczycie sami.

Pozdrawiam gorąco.

Riko64

Posty: 29

 
Dzień dobry, bardzo lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zagwarantować, że najlepszy sklep to „archiwum” w nim znajdziecie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go bardzo.

Posiada on swoją stronę http://www.archiwumlamp.pl na niej znajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

Darek

Posty: 25

 
Cześć, słyszałem, iż najlepszy sklep ze starociami to archiwum, lecz nie mam pewności bowiem nigdy z niego nie korzystałem bo nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

Specjalista

Posty: 14

 
Dzień dobry, bardzo częstokroć korzystam z usług sklepu „archiwum” bowiem to w nim są najlepsze i najatrakcyjniejsze przedmioty, jakie mi się podobają.

Usłyszałam jakiś czas temu o danym sklepie od znajomej i od tamtej pory tylko w nim robię zakupy, jest najlepszy.

Namo

Posty: 25

 
Dzień dobry, bardzo polecam sklep „archiwum” moja mama tam często kupuje różnego rodzaju starocia do domu, gdyż bardzo się w tym lubuje. Mówi, iż to najlepszy sklep z jakiego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

Garguł12

Posty: 27

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niezwykle często mówi o sklepie „archiwum” albowiem to w nim niezwykle często kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz dużo innych staroci. Są one niezwykle wspaniałe i z tego co wiem niezwykle wartościowe. Mówiła, iż na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

strom

Posty: 22