Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

podolog w Warszawie Ochota, poleci ktoś?

podolog w Warszawie Ochota, poleci ktoś?

Wiecie, gdzie urzęduje dokładnie podolog w dzielnicy Ochota w Warszawie? chciałabym zapisać się na pedicure pielęgnacyjny, jednak nigdzie nie mogę znaleźć namiarów na gabinet.

Oklimas

Posty: 1

 
Dobry podolog dostęony jest tutaj https://podogabinet.pl Miałem u nich wykonywaną rekonstrukcję paznokcia. Fachowe podejście, wszyscy są mili i niezmiernie uprzejmi. Jeżeli czegoś nie wiesz, to z chęcią Ci wytłumaczą.

mnichhhu8

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że jest jakiś podolog w dzielnicy Ochota, niemniej jednak nie jestem do końca pewna. Może ktoś inny zdoła Ci pomóc. A byłaś w ogóle u zwykłego lekarza rodzinnego?

Lupusx

Posty: 14

 
Mi też jest potrzebny dobry podolog w Warszawie. Ostatnio mam kilka małych kropeczek na stopie. Po naciśnięciu na nie troszkę bolą. Nie wiem, co to jest, ale wolę upewnić się u specjalisty.

hoho56

Posty: 4

 
Właśnie również słyszałem, że znajdę podolog Ochota w Warszawie. Nie wiem, gdzie się właśnie dokładnie znajduje ten budynek. Może ktoś tutaj będzie lepiej wiedział i nam podpowie dokładny adres.

Acclaim

Posty: 11

 
Dobry podolog w Warszawie wykona Ci rekonstrukcję paznokcia. Po konsultacji specjalista sam oceni, do jakiego leczenia nadaje się Twój paznokieć.

Alfonsik5

Posty: 5