Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

skup złota bemowo, znacie ?

skup złota bemowo, znacie ?

Poszukuje lombardu w Warszawie, który bierze pod zastaw sprzęt AGD i RTV. Znacie kogoś, kto się tym zajmuje?

Krakus

Posty: 1

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

Wariat

Posty: 6

 
Lombardy cały czas są znane, bo na nieszczęście, ale każdy z nas żąda pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

Gucio

Posty: 6

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają niezwykle dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w jakiej nie chodziła i dostała niezwykle dobrą cenę.

andrew66

Posty: 10

 
Trzeba sobie sprawdzić ceny złota i wtedy wiadomo, kogo wybrać. Jeśli ktoś tego złota ma dużo to tym bardziej cena ma znaczenie. Wystarczy kilka złotych różnicy na gramie żeby uzbierała się z tego całkiem spora sumka, dlatego trzeba będzie analizować wszystko. Nie jest to trudne, bo można to zrobić przez Internet.

dublerek56

Posty: 7

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, ale z tego, co wiem to chętnych jest dużo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, ale może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie potrzebuje korzystać z takich usług.

Hezis

Posty: 4

 
Byłem w lombardzie w Warszawie, który ma tutaj ofertę https://lombardwroclawska.pl. Wszystko przebiegło niesłychanie dobrze i jestem naprawdę niesłychanie zaspokojony.

Olllla

Posty: 20

 
Zawsze jak wymaga pieniędzy to na prędko idę do skupu złota na Bemowie i zastawiam obrączkę. Płacą niesłychanie dobrze i nie zadają pytań. Zawsze trzymam się terminów, wobec tego jest to dla mnie opłacalne. Jeśli ktoś wymaga na prędko pieniędzy to jest to dobry pomysł.

QwerTery

Posty: 6

 
Lombardy cały czas są popularne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

suderuss3

Posty: 9

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, lecz z tego, co wiem to chętnych jest sporo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, lecz może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie potrzebuje korzystać z takich usług.

alibali

Posty: 9