Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pizza bydgoszcz, opinie

pizza bydgoszcz, opinie

Dzień dobry. Szukam jakiegoś fajnego klimatycznego miejsca, gdzie można zjeść dobrą pizzę w Bydgoszczy. Czekam na waszą pomoc.

piekniśś

Posty: 4

 
Mylisz się. Skorzystaj z propozycji kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zadowolony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie znajdziesz. Pozdrawiam.

Elektros

Posty: 2

 
Bardzo ciekawy temat, którego wcześniej nigdzie nie znalazłam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

śitowiec4

Posty: 6

 
To strona ekstra pizzerii w Bydgoszczy http://www.piratto.pl. Mają pizze wegetariańskie i z mięskiem. Naprawdę wyśmienite ciasto. Takie jak lubię najbardziej. Znają się na swojej robocie, a poza tym przywożą zawsze gorącą pizzę. Nie czeka się godzinami, jak ma to miejsce w innych lokalach.

Fanatyk

Posty: 17

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

AdamDzii

Posty: 12

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, ale odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i oczywiście w stylu wegetariańskim.

TomekK

Posty: 13

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, że pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

Yuri20

Posty: 5

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Lupusx

Posty: 16

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Złoty

Posty: 12

 
Potrzebuję odszukać jakiś dobry lokal, gdzie serwują pizzę. Czy w Bydgoszczy znajdzie się jakaś pizzeria, gdzie można zamówić kilka stolików? W mniejszych pizzeriach to podobno nie zgadzają się na taką rezerwację.

namok

Posty: 8